Yurtdışı Eğitim
Dünya Dilleri Merkezi Farkıyla Yurtdışında Dil Eğitimi. Yurtdışında Mükemmel Dil Eğitimi Fırsatlarından Yararlanın. DDM, size yurtdışı eğitiminizle ilgili bir çok alanda güvenilir danışmanlık hizmeti sunuyor.

İngiltere'de Dil Okulları

İngiltere Dil Okulları, son verilere göre geçen yıl 50 binden fazla yutdışından öğrenciyi ağırlamıştır. İngiltere Dil Okulları’nın bu kadar çok tercih edilmesinin sebebi ise İngiltere’nin, İngilizce Dil Eğitimi’nde hemen hemen yüzyıllık deneyimi ve İngiltere’de Dil Eğitimi Sektörünün kurumsal yapısı. İngiltere Dil Okulları kamu ve özerk akreditasyon kurumları tarafından eğitim, konaklama, fiziksel koşullar, sosyal olanaklar ve daha birçok konuda düzenli olarak denetlenmekte ve bu raporlar kamuya açık bir şekilde yayınlanmaktadır.

Dünya Dilleri Merkezi İngiltere’de bulunan dil okullarında İngilizce öğrenmek ve eğitim almak isteyen öğrencilere en uygun fiyatı sunuyoruz. İngiltere Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bizi arayın yada arama talebinde bulunun ve ayrıca bilgi istek formunu doldurabilirsiniz. Size en yakın şubemiz sizi en kısa sürede arayacaktır ve bilgi verecektir.

ingiltere okullari

Akredite olamayan, gerekli yeterlilikleri sağlayamayan okullara vizeye tabi öğrenciler kabul edilmemektedir. Bu sebeple British Council, English UK, IALC, Quality English, Equals vb. kurumlarca denetlenen okullar öğrencilerin eğitim deneyimlerini sürekli iyileştirme çabasındadırlar.

İngiltere Dil Okulları, Londra, Oxford, Brighton, Bournemouth, Cambridge başta olmak üzere birçok şehirde bulunmaktadır. İngiltere’de ki dil okullarının bazıları zincir yani çok merkezlidir. Bazıları ile önemli bir geçmişe sahip, butik eğitim veren bağımsız okullardır. İngiltere Dil Okulları’nda birçok farklı program seçeneği sunulmaktadır. Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik Dönem Programları, TEOFL, IELTS Sınav Hazırlık Programları, İş İngilizcesi Kursları, Yaz Okulları en çok tercih edilen programlardır.

İngiltere Dil Kursları birçok farklı konaklama opsiyonu sunmaktadır. Aile Yanı Konaklama öğrencilere hem ana dili İngilizce olan ailelerle pratik yapma olanağı hem de İngiliz kültürünü yakından tanıma fırsatı sunar. Bu açıdan aile yanı konaklama İngiltere Dil Eğitimi Konaklama Alternatiflerinden en çok tercih edilenidir. Yurt Konaklamalar ise daha özgür ve daha konforlu konaklama biçimleridir. İngiltere’ de ki birçok dil okulu 5-6 öğrencinin birlikte konaklayabilecekleri öğrenci evi seçeneği de sunmaktadır.

İngiltere’de yaşam öğrenciler için son derece rahattır. İngiltere’de ulaşım, toplu taşıma ve bisikletle yapılmaktadır. Eğitim alınan şehrin ve ülkenin hemen hemen her noktasına toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkündür.

İngiltere Dil Okulu Fiyatları okula, okulun bulunduğu bölgeye ve eğitim kalitesine göre farklılık göstermektedir. İngiltere’de Ekonomik Dil Okulu opsiyonları bulunmaktadır. İngiltere Dil Okulu Kampanyaları da yılın değişik dönemlerinde yapılmaktadır. Birçok okul %15 ile %35 arasında değişen dönemlik indirimler sunmaktadır.

ingiltere dil okullari

İngiltere'de hangi okullar ingilizce dil eğitimi veriyor ? 

  • Kings Education; Londra, Brighton, Bournemouth, Oxford
  • Stafford House International; Cambridge, Canterbury, Brighton, Londra
  • Oxford International; Brighton, Londra, Oxford
  • LSI; Brighton, Londra, Cambridge