Yurt Dışı Eğitim

Dünya Dilleri Merkezi farkıyla yurtdışında dil eğitimi alın. Yurtdışında mükemmel dil eğitimi fırsatlarından %30 a varan indirimlerden yararlanın. DDM, size yurtdışı eğitiminizle ilgili bir çok alanda güvenilir danışmanlık hizmeti sunuyor.

Business English

DDM, şirketlerin üst düzey yöneticilerine, müdürlere, bölüm yöneticilerine ve diğer çalışanlara İngilizce yeteneklerini geliştirmek ve güncelleştirmek için gerekli olanakları sunmaktadır.

İş İngilizcesi programımız İş İngilizcesinin sözcüklerine, dil yapısına, şirketler arası yazışmalara odaklanmıştır. İş dünyasında kullanılan İngilizce ifadeler de kursumuzun kapsamındadır. Bu kurs öğrencilerin ihtiyaçlarına göre de şekillendirilebilir.

Özel Dersler

Dünya Dilleri Merkezi'nde Özel dersler farklı sebeplerden dolayı grup eğitimlerine katılamayan kişiler için dil eğitimi ve sınav programlarına yönelik eğitimler şeklinde kişiye özel olarak hazırlanır. Amaç Bireylerin öğrenme alışkanlıklarını, ihtiyaç ve beklentilerini belirleyerek, kişiye özel yabancı dil eğitimi vermek. Kimler Katılabilir? Kendi zaman, okul veya ve iş programına uygun ders almak isteyen tüm kişiler.

Çocuklar İçin Dil Eğitimi

Çocuklar için hazırladığımız İngilizce eğitim programlarımız ilkokul ve ortaokulda öğrenim gören öğrencilere yöneliktir. Öğrencilerimizin dört dil yetisi olan okuma, yazma, konuşma ve dinleme yeteneklerini geliştirecek yöntemleri kullanarak kısa sürede akıcı düzeyde İngilizce konuşmalarını hedeflemekteyiz.

Online Dil Eğitimi

Dünya Dilleri Merkezi Online yabancı dil eğitimleri alanında uzman Türk ve yabancı öğretim üyeleri tarafından size özel gün ve saatler içerisinde haftalık olarak revize edebileceğiniz programlar şeklinde hazırlanmaktadır.

 

No Internet Connection