Kurumsal
Dünya Dilleri Merkezi Farkıyla Kurumsal Dil Eğitimi. Kurumsal Dil Eğitiminde Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okuluyuz Dil eğitiminde ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunuyoruz.

Kurumsal Dil Eğitimi

Global ekonominin hakim olduğu günümüzde rekabet eden kuruluşlar arasında yerinizi alabilmeniz için, kurumunuzun sahip olduğu bilgi ve tecrübenin, çalışanlarınız ve müşterileriniz arasında en yüksek hızda paylaşılabilmesi gerekmektedir. Bugüne kadar şirketinize özgü bilgi ve tecrübe dünyasını oluşturmak için kayda değer yatırımlar yaptınız. Dünya Dilleri Merkezi olarak öncelikli hedefimiz, yaptığınız tüm yatırımların sonuca ulaşmasında önemli bir yer tutan yabancı dil ve iletişim becerilerini, şirketinizin bilgi altyapısındaki tüm verileri işlevsel olarak kullanabilecek seviyede çalışanlarınıza kazandırmaktır.

kurumsal dil egitimi

Çalışanlarınızın yabancı dil bilgisi gerektiren görev ve sorumluluklarını hızlı, yetkin ve akıcı olarak yerine getirmelerini istemez misiniz?

Dünya Dilleri Merkezi olarak bu donanımı “işlevsel yabancı dil ustalığı” olarak adlandırıyoruz. Dünyada başarılı olan şirketlerin tümü, bu kavramı tüm çalışanları için performans ve yönetim sistemlerine dahil etmiş şirketlerdir. Dünya Dilleri Merkezi, dil öğrenim hizmetleriyle, bu konudaki sorularınıza esnek ve verimli çözümler üretmek için deneyimli öğretmen kadrosu ve eğitimde en güncel teknik ve yöntemlerle sizinle birlikte olmaya hazır.

Dünya Dilleri Merkezi İngilizce, Rusça, İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Çince ve Türkçe olmak üzere ihtiyaç duyabileceğiniz diğer tüm dillerde 2003 yılında İstanbul’da faaliyetlerine başlamış ve çok kısa bir süre içinde Kadıköy, Suadiye, Beşiktaş ve Ataşehir olmak üzere  dört farklı şubede hizmet vererek alanında lider konuma yükselmiştir.

Dünya Dilleri Merkezi'nde Esnek ve Verimli Dil Öğretim Hizmeti

 • Yabancı dil eğitiminde deneyimli ve uzman bir kadro tarafından oluşturulmuş kapsamlı ve sürekli yenilenen eğitim içeriği
 • Tüm yabancı dillerde, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar  iletişim becerilerinin geliştirilmesini hedefleyen zengin kurs içeriği
 • Birebir gerçeğine yakın olarak hazırlanmış ve stratejik ipuçlarıyla birlikte sunulan TOEFL, IELTS, TOEIC, SAT, GRE, GMAT, PTE ve YDS testleri
 • Yabancı dil iletişim becerilerinin güçlendirilmesini hedef alan etkili öğretim yöntemleri
 • Konuşma korkusu olmadan, öğrenilen her şeyi hemen hayata geçirmenize yardımcı olan, görsel ve işitsel olarak yeni ve teknolojik yöntemlerden yararlanılarak oluşturulan interaktif (etkileşimli) öğrenme ortamı
 • Hedeflerinize yönelik size özel olarak oluşturulan yabancı dil öğrenme ortam ve içeriğinde ayrıntılı ve öğretici soru-cevap kontrol sistemi
 • Öğrencilerin yabancı dilde Yazma, Konuşma, Okuma ve Dinleme gibi becerilerini çok sayıda alıştırma yaparak geliştirebilecekleri beceri geliştirme merkezi 

Yabancı Dil İletişim Becerilerini Geliştirme Fırsatları

 1. Yüz-yüze ya da Online Konuşma, Yazma ve Kelime Becerisi Geliştirme Sınıfları 
 2. Her öğrencinin yabancı dil öğrenimindeki kişisel amacına ve takvim 
 3. Uygunluğuna önem vererek tasarlanmış Kişiye Özel Çalışma Planı 
 4. Öğrencinin gelişim ve performansını sürekli izleyerek, öğrenciye öneriler sunan Kişisel Yönlendirme Sistemi 
 5. Öğrencinin gelişimini uzman öğretmenler denetiminde raporlayan Performans Değerlendirme Sistemi 

Dünya Dilleri Merkezi, çalışanlarınızın yabancı dil öğrenimindeki kişisel gelişimlerini tüm ayrıntılarıyla görebileceğiniz Yönetici Takip Raporunu hiç bir ek ücret talep etmeksizin hizmetinize sunar. Kapsamlı veri analizi değerlendirme sistemiyle desteklenmiş olan bu  rapor aracılığıyla çalışanlarınızın dil öğrenim sürecindeki kişisel raporlarını düzenli aralıklarla takip edebilirsiniz.

Çalışanlarınıza yaptığınız yatırımın, şirketinize kazanç olarak geri dönmesi ve bu kazançların net ve kesin olarak ölçülebilmesi için Dünya Dilleri Merkezi tüm çalışanlarıyla her zaman yanınızda olacaktır!

Bireysel / Kurumsal Raporlama Sistemi: Çözüm ortağınız olur olmaz, ilk hafta tam zamanlı müşteri desteği; takip eden haftalarda ayda bir kurum ziyareti ve iki haftada bir Çarşamba günleri Öğrenci-Danışman Telefon hizmetiyle ve düzenli olarak e-posta değerlendirme raporlarıyla öğrenme sürecinde her zaman yanınızdayız.

Öğrenci merkezli yaklaşımıyla, öğrenciye kendi hızında çalışma ve ilerleme imkânı tanıyan sistemimiz yaşayarak öğrenme ilkesini savunan ve bu amaçla dil öğrenme metodolojisinde kullanılan en eski ve en yeni teknikleri görsel, işitsel ve yazılı uyarlamalar çerçevesinde bir araya getiren bir felsefeyi ilke edinmiştir. Dil öğreniminde motivasyonu arttıracak sıcak, rahat ve modern bir öğrenme ortamını sağlamak öncelikli hedeflerimiz arasındadır.