Almanca
Dünya Dilleri Merkezi Farkıyla Almanca Öğrenin. Almanca, Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda Öğrenilir. Türk ve Alman öğretmenler eşliğinde, grup veya özel ders programlarıyla Almanca öğrenebilirsiniz.

Almanca Özel Ders Birebir Kurs Programları

Gününü, saatini ve süresini siz belirleyin, DDM'in butik eğitim anlayışıyla hazırladığı Almanca özel ders programları ile kısa sürede Almanca dilini kalıcı yöntemlerle öğrenin. 2003 yılından itibaren profesyonel anlamda Almanca özel ders veren dil okulumuzda, özel şirket ve kamu çalışanlarının yanısıra, okul müfredatına uygun olarak Almanca eğitimleride verilmektedir.

ozel dersler

TESTDAF, TELC gibi uluslararası geçerliliğe sahip Almanca dil sınavlarına hazırlanan öğrenciler içinde her seviyede birebir Almanca özel ders programları hazırlamaktayız.

Türk ve Alman öğretmenlerden oluşan öğretim kadromuz öğrencimizin Almanca öğrenme isteği doğrultusunda beklentilerine cevap verecek şekilde kişiye özel bir program hazırlar. Dersler görsel ve işitsel materyallerle desteklenir.

Evinizde, ofisinizde, ya da DDM şubelerinde eğitim alma seçeneği ile her seviyede Almanca özel ders talebinde bulunabilirsiniz. 

Almanca Özel Ders Verdiğimiz Alanlar

  • Almanca TESTDAF, TELC Sınavlarına Yönelik Ders Programları
  • Teknoloji, Bilgisayar ve Bilişim Sektörüne Yönelik Almanca Ders Programları
  • Turizm ve Otelcilik Sektörüne Yönelik Almanca Ders Programları
  • Pazarlama ve Satış, Ticaret Sektörüne Yönelik Almanca Ders Programları
  • Gümrük ve Taşımacılık Sektörüne Yönelik Almanca Ders Programları
  • Ortaokul Lise ve Üniversite Öğrencilerinin Okul Müfredatına Yönelik Almanca Özel Ders Programları