Yurtdışı Eğitim
Dünya Dilleri Merkezi Farkıyla Yurtdışında Dil Eğitimi. Yurtdışında Mükemmel Dil Eğitimi Fırsatlarından Yararlanın. DDM, size yurtdışı eğitiminizle ilgili bir çok alanda güvenilir danışmanlık hizmeti sunuyor.

İtalya'da Üniversite Okumak

Avrupa’daki en iyi üniversitelerine ev sahipliği yapan İtalya’da üniversite okumak, master eğitimi almak veya doktoranızı tamamlamak için kendinize yatırım yapmak hayatınızda atacağınız en önemli adım olabilir. İtalya’da gideceğiniz üniversitenin size hem akademik olarak hem de sosyal ve kişisel gelişiminize ne kadar fayda sağlayacağını çok iyi değerlendirmeniz gerekir.

Bir diğer gerçekte şu ki İtalya’da eğitim hayatınıza başlarken bütçenizi ve yaşam koşullarınızı da bu yönde şekillendirmeniz gerekmektedir. İtalya ‘da eğitim almak diğer Avrupa ülkeleriyle kıyaslandığında sizin için en doğru adreslerden biridir.

İtalya’daki üniversiteler hakkında detaylı bilgi almak, başvuru sürecini başlatmak, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için Bağdat Caddesi ofisimizi arayabilirsiniz.