Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda IELTS'e Hazırlanın

Dünya Dilleri Merkezi Farkıyla IELTS Hazırlık Kursu

IELTS Eğitiminde Türk ve Yabancı Öğretmenler İle % 100 Başarı ve Memnuniyet Garantisi
DDM Logo
Resim
Resim

Dünya Dilleri Merkezi IELTS kursu, iş hayatında veya eğitim hayatında İngilizce bilgisini belgelendirmek isteyen ve IELTS sınavından istenen puanı elde etmek isteyen kişiler için idealdir.

Yoğunlaştırılmış IELTS kursumuz maksimum 6 kişiyle sınırlandırılmış olup, ihtiyaçlarınız doğrultusunda gereken puanı almanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Her katılımcının hedefine yönelik verim alabileceği grup dersleri ile, katılımcıları IELTS sınavına hazırlamaktayız.

Eğer yoğun bir programınız varsa özel ders sizin için en avantajlı seçenek olacaktır. Belirleyeceğiniz gün ve saatlerde haftalık olarak revize edilen bir program ile IELTS sınavı akademik yaşamınızda ya da iş hayatınızda profosyonel amaçlarınızın önünde bir engel olmaktan çıkacaktır.

IELTS Kursu katılımcılarına seviye tespit sınavı düzenlemekteyiz. Yapılacak olan seviye belirleme sınavı sonrasında uygulanacak olan program öğrencilerimizle paylaşılmaktadır.

Öğrencilerimizin sınava girmeden önce IELTS becerilerini geliştirmeleri için düzenli olarak eğitim koordinatörlerimiz tarafından reading, writing, listening ve speaking yetenekleri test edilmektedir.

Dünya Dilleri Merkezi IELTS öğretmenleri, IELTS kurslarımıza katılan öğrencilerimizin bilgi ve becerilerini geliştirmeye yardımcı olmak için kapsamlı bir sınav deneyimine ve değerli bir anlayışa sahiptir.

Eğitimlerimiz uygulama testlerinin yanı sıra, sınav teknikleri ve dil bilginizi geliştirmenize yardımcı olacak şekilde programlanmıştır. Böylece sınav esnasında görevlere nasıl yaklaşacağınızı, sınav yapanların neleri aradığını ve nasıl etkili bir şekilde hazırlanacağınızı bileceksiniz.

IELTS sınavının tüm dozu ve yaptıklarını tam olarak anladığınızdan emin olmak için iyi ve kötü cevapların kapsamlı örneklerine de sahip olacaksınız.

IELTS sınav pratiği ve beceri gelişimine ek olarak, Dünya Dilleri Merkezi öğrencileri IELTS sınav ve beceri uygulamalarının 60 saatin üzerinde olduğu ekstra 4 saat ücretsiz birebir IELTS Speaking dersi kazanacaklardır.

Dünya Dilleri Merkezi öğrencilerine, IELTS sınavlarına rezervasyon yaptırmaları gerektiğinde ücretsiz rehberlik ve desteği sağlayacaktır.