Çocuklar İçin Dil Eğitimi
Dünya Dilleri Merkezi Çocuklar İçin Dil Eğitimi Programları. Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda / English For Children Programs. Dil eğitimine erken yaşlarda başlamak en doğru seçimdir. Çocuklarınızın geleceğine şimdiden yer ayırtın.

Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Çocuklar için hazırladığımız İngilizce eğitim programlarımız ilkokul ve ortaokulda öğrenim gören öğrencilere yöneliktir. Öğrencilerimizin dört dil yetisi olan okuma, yazma, konuşma ve dinleme yeteneklerini geliştirecek yöntemleri kullanarak kısa sürede akıcı düzeyde İngilizce konuşmalarını hedeflemekteyiz.

cocuklar icin ingilizce kursu

Öğrencilerimizin dil eğitimlerini alırken aynı zamanda sosyalleşmelerindeki öneminde farkındayız. Hem daha eğlenceli ders yapılabilmesi, hem de edinilen dilin sosyal aktiviteler aracılığı ile geliştirilebilmesi için, derslerimizi drama, müzik, video ve konuşma aktiviteleriyle desteklemekteyiz.

Eğitimlerimiz ilerleyen dönemlerde yerel ve uluslararası geçerliliğe sahip sınavlarda da başarılı olunmasını sağlayacak içerik ve birikime sahiptir.

Eğitimlerde kullanılacak olan tüm ders araç gereçleri Dünya Dilleri Merkezi tarafından öğrencilerine ücretsiz olarak verilmektedir.

ÇOCUKLAR İÇİN İNGİLİZCE EĞİTİMİ PROGRAMI GÜN VE SAATLERİ

 

Günler

Saatler

Toplam Saat

Hafta Sonu Sabah
Cumartesi / Pazar 10:00 - 13:00 Haftada 6 Saat
Hafta Sonu Öğlen
Cumartesi / Pazar 13:30 - 16:30 Haftada 6 Saat
Hafta İçi Akşam
Pazartesi / Çarşamba 19:00 - 21:30 Haftada 6 Saat
Hafta İçi Akşam Salı / Perşembe 19:00 - 21:30 Haftada 6 Saat
Hafta İçi Sabah
Pazartesi / Çarşamba
10:00 - 13:00 Haftada 6 Saat
No Internet Connection