Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda TOEFL'a Hazırlanın.

Dünya Dilleri Merkezi Farkıyla TOEFL Hazırlık Kursu

TOEFL Eğitiminde Türk ve Yabancı Öğretmenler İle % 100 Başarı ve Memnuniyet Garantisi
DDM Logo
Resim
Resim

TOEFL (Test of English as a Foreign Language) katılımcıları için TOEFL Kursu. TOEFL sınavına hazırlık için en fazla 6 kişiden oluşan özel grup eğitimleri düzenlemekteyiz.

İş ve okul saatleriniz grup eğitimlerimizin saatlerine uymuyorsa size özel olarak hazırlanacak bir program ile TOEFL sınavına hazırlanabilirsiniz.

Butik eğitim anlayışımızla kalabalık olmayan gruplarda TOEFL Kursu düzenleyerek, katılımcıların okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerini akademik düzeyde geliştirme fırsatı sunuyoruz.

Özel ders eğitimlerimiz, özellikle 85 ve üzeri puanı hedeflemede ve kendi bireysel gelişiminiz doğrultusunda istediğiniz sonuca ulaşma olasılığınızı yüksek oranda arttırıyor.

Grup eğitimlerinde, katılımcıların İngilizce düzeylerinin homojen olmasına özellikle dikkat edilmektedir. Dolayısıyla her katılımcıya program öncesi bir seviye tespit sınavı uygulanmaktadır.

Yapılacak olan seviye tespit sınavı, gramer sorularından oluşan bir testten ziyade TOEFL sınavında olduğu gibi konuşma, yazma, okuma ve dinleme bilginizi ölçecek bir süreçtir.

TOEFL hazırlık eğitimi öncesinde, katılımcılardan beklenen skora göre İngilizce yeterlilik istenmektedir.

120 puan üzerinden 75-85 puan aralığı hedefleyen bir katılımcının Intermediate düzeyde, 85 ve üzeri bir hedefi olan katılımcının ise Upper-Intermediate düzeyde İngilizce bilgisine sahip olması beklenmektedir.

Dersler iki aşamadan oluşmaktadır. İlk aşamada katılımcıların kelime ve gramer eksikliklerine yönelik çalışmalar yapılmaktadır.

İkinci aşamada ise TOEFL benzeri deneme sınavları ile test teknikleri, hızlı okuma becerisi, tarama ve özetleme, kompleks cümle yapıları, eş anlamlı ve zıt anlamlı kelimelerin incelenmesi, dinleme ve konuşma pratikleri gibi aktiviteler ile katılımcının sınavı tanıması ve gerekli becerileri geliştirmesi sağlanmaktadır.

Katılımcıların bu doğrultuda ihtiyaç duyacağı kelime listeleri, gramer notları, kullanılacak kitaplar ve dinleme materyalleri ücretsiz olarak verilmektedir.

İstek üzerine birebir ya da 2 veya 3 kişilik gruplarda oluşturulabilmektedir. Birebir eğitimlerimizdeki başarı oranımız %90’dır.

17 yıllık tecrübemiz ve sınav sistemleri için özel seçilmiş alanında uzman eğitmenlerimiz ile sizleri istediğiniz skora götürecek programı hazırlamaktayız.

Tüm bunların yanında size TOEFL sınavı ile ilgili tüm konularda (sınava kayıt, nasıl çalışmalıyım, nelere dikkat etmeliyim, vb. gibi) ücretsiz olarak danışmanlık yapılmaktadır.

Dünya Dilleri Merkezi tüm TOEFL katılımcılarına başarılar diler.