Almanca
Dünya Dilleri Merkezi Farkıyla Almanca Öğrenin. Almanca, Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda Öğrenilir. Türk ve Alman öğretmenler eşliğinde, grup veya özel ders programlarıyla Almanca öğrenebilirsiniz.

Almanca Konuşma Kursu Ders Programı

Almanca konuşma becerilerinizi Drama Yöntemi metodu kullanarak geliştirme fırsatı sunuyoruz. Almanca konuşma kursları hafta içi akşam Salı ve Perşembe günleri 19:00-21:30 saatleri arasında veya hafta sonu Ccumartesi ve Pazar günleri 14:00-17:00 saatleri arasında düzenlenmektedir. Program toplam 60 ders saati olup 2,5 ay sürmektedir.

 almanca konusma kurslari

  • Eğitimler en az beş yıllık deneyim ve tecrübeye sahip Formasyonu olan Alman öğretim görevlileri tarafından verilmektedir.
  • Sınıflar maksimum 6 kişiyle sınırlıdır ve her katılımcının verim alabileceği drama yöntemleri şeklinde dersler işlenmektedir.

Dünya Dilleri Merkezi Şubelerinin detaylı kurs tarihlerini inceleyin ve size uygun olan şubenin Ön Bilgi Formundan ve şubelerin iletişim bölümünden Şubelerimizden birine yazın sorularınızı cevaplayalım.

Almanca Konuşma Kursları Eğitim Plan Tablosu ve Kurs Tarihleri

Almanca Konuşma Kursu Katılım Koşulları

  • Almanca konuşma kurslarına katılımlar grubu oluşturacak kişilere yapılacak olan seviye tespit sınavına göre oluşturulmaktadır.
  • Katılımcıların minimum B1 seviyesinde Almanca bilgisine sahip olmaları istenmektedir.
  • Yapılacak olan seviye tespit sınavı sonucuna göre konuşma grupları oluşturulmaktadır.

Almanca Konuşma Kursu Materyalleri

Ders esnasında kullanılacak olan tüm ders materyalleri öğretim görevlilerimiz tarafından özel olarak hazırlanmaktadır. Tüm eğitim araç gerekçeri DDM tarafından öğrencilerine ücretsiz olarak verilmektedir.

Almanca Konuşma Kurslarına Nerede Katılabilirsiniz?

Almanca konuşma kurslarına İstanbul’da Kadıköy, Bağdat Caddesi, Beşiktaş ve Ataşehir şubelerimizde katılabilirsiniz. Program hakkında daha detaylı bilgi almak için şubelerimizi arayabilir ya da ziyaret edebilirsiniz.

No Internet Connection