Yurtdışı Eğitim
Dünya Dilleri Merkezi Farkıyla Yurtdışında Dil Eğitimi. Yurtdışında Mükemmel Dil Eğitimi Fırsatlarından Yararlanın. DDM, size yurtdışı eğitiminizle ilgili bir çok alanda güvenilir danışmanlık hizmeti sunuyor.

Yurtdışı Sınav Hazırlık

Yurtdışı İngilizce Sınav Hazırlık Kursları

Uluslararası alanda kabul edilen bir sınav skoru ile İngilizcenizi belgeleyin ve kariyerinizde sağlam adımlarla ilerleyin

TOEFL, IELTS, GRE, GMAT, CAMBRIDGE Sınavlarına Yönelik Özel İngilizce Kursları

80 yıldır öğrencileri sınavlara hazırlayan Kaplan, İngilizce Sınav Hazırlık Kursları ile istediğiniz skoru almanızda gerekli olan desteği sağlayacaktır.

TOEFL Sınavı: TOEFL® Yoğun Hazırlık

10.000'den fazla kolej, üniversite ve kurum ile dünya çapında en yaygın kabul gören İngilizce yeterlilik sertifikası olan TOEFL'a hazırlık kursumuz ile hazırlanın. Kurslar 1 ila 16 hafta arası sürmektedir.

toefl ibt

IELTS Sınavı: IELTS Hazırlık

Üniversiteler, devlet kurumları ve dünyaçapındaki şirketler tarafından kabul gören IELTS sınavına özel olarak tasarlanmış Kaplan kursları ile hazırlanın. Kurs süresi seçilen lokasyona bağlı olarak 1 ila 24 hafta arasında değişmektedir.

ielts sinavi

CAMBRIDGE Sınavı: Cambridge Sınavına Hazırlık

Cambridge sınavına girerek uluslararası alanda tanınan bir dil sertifikasına sahip olun. Kaplan Cambridge İngilizce Sınavına Hazırlık kursları ile pratik yapabilir, deneme sınavları çözebilir ve etkin sınav tekniklerini öğrenirken aynı zamanda İngilizcenizi ilerletebilirsiniz.

cambrdige sinavi

GRE Sınavı: GRE® Sınavına Hazırlık

İngilizce dil yeteneklerinizi parlatın ve bir master ya da doktora programına başvururken uygunluğunuzu kanıtlayın. 12 hafta süren bu kursa hali hazırda Higher Intermediate veya üzeri seviyede olan öğrenciler katılabilir.

gre sinavi

GMAT Sınavı: GMAT® Sınavına Hazırlık

Amerika'da MBA programlarına katılabilmek için gerekli olan GMAT sınavına hazırlanın. 12 hafta süren bu kursa hali hazırda Higher Intermediate veya üzeri seviyede olan öğrenciler katılabilir.

gmat sinavi