İngilizce
Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda Öğrenilir. Dünya Dilleri Merkezi farkıyla İngilizce öğrenin. Türk ve yabancı öğretmenler eşliğinde, grup veya özel ders programlarıyla İngilizce öğrenebilirsiniz.

Intermediate İngilizce Kursu | Orta Seviye İngilizce B1

İntermediate İngilizce B1 Seviyesi İngilizce Eğitimi. Okul veya Üniversite için İngilizce öğreniyorsanız, iş için İngilizce öğreniyorsanız, seyahat için veya sadece İngilizce öğrenmek istediğiniz için B1 seviyesi ideal bir seviyedir. B1 seviyesine ulaşarak kelime bilginizi yaklaşık 2.000 kelimeye kadar yükselterek İngilizce konuşma becerilerinizi belirli kalıplarda geliştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra bu eğitim IELTS puanınızı 5.0'e yükseltmek için tasarlanmıştır.

intermediate ingilizce kursu

Dünya Dilleri Merkezi'nde B1 seviyesi öğretmenlerimiz alanında uzman gerekli deneyim ve tecrübeye sahip Amerikalı öğretim üyelerinden oluşmaktadır.

İngilizce B1 Seviyesi Çalışma Teknikleri

  1. Şimdiki mükemmel basit ve koşullu gibi daha sofistike alanlar da dahil olmak üzere İngilizce gramerinin kontrolünü geliştirin.
  2. İş, okul veya eğlence gibi tipik durumlar hakkındaki temel bilgileri ifade edin ve anlayın.
  3. Tecrübe ve olayları, hayalleri, umutları ve istekleri tarif edin.
  4. Görüş ve planlar için sebep ve açıklamalar veriniz.Kişisel ilgi alanlarına bağlı metin oluşturma alıştırması.
  5. Tatiller, yaşamınızdaki insanlar ve yiyecekler gibi konuları kapsayacak şekilde kelime bilginizi artırın.

Dünya Dilleri Merkezi Şubelerinin detaylı kurs tarihlerini inceleyin ve size uygun olan şubenin Ön Bilgi Formundan ve şubelerin iletişim bölümünden Şubelerimizden birine yazın sorularınızı cevaplayalım.

Intermediate İngilizce | Orta Seviye İngilizce Nedir?

intermediate ingilizce seviye