Yurtdışı Eğitim
Dünya Dilleri Merkezi Farkıyla Yurtdışında Dil Eğitimi. Yurtdışında Mükemmel Dil Eğitimi Fırsatlarından Yararlanın. DDM, size yurtdışı eğitiminizle ilgili bir çok alanda güvenilir danışmanlık hizmeti sunuyor.

Yetişkinler için İngilizce Dil Kursları

İngilizce konuşulan bir ülkede dil eğitimi alman isteyen öğrenciler için geniş çapta İngilizce dil kursları sunuyoruz. Uluslararası eğitim kurumları tarafından akredite edilmiş Genel İngilizce Kursları, Sınav Hazırlık Kursları, İş İngilizcesi Kursları veya Uzun Dönem kurslar arasından seçim yapabilirsiniz.

yetiskinler icin ingilizce kursu

Londra, Sydney, New York veya Los Angeles gibi popüler şehirler de dahil olmak üzere, dünya çapına yayılmış 37 dil okulumuzdan birinde İngilizce öğrenin. Tüm kurslar farklı başlangıç tarihleri sunar ve eğitim amaçlarınıza göre farklı sürelerde ayarlanabilir. Özel olarak geliştirdiğimiz K+ eğitim metodu, teknolojiyi işin içine katarak ve birçok inovatif tekniği kullanarak İngilizcede hızla ilerlemeniz için tasarlanmıştır.

İster iş hayatındaki fırsatları yakalamak isterseniz de İngilizce öğrenerek ve dünyayı gezerek yaşamınıza bir şeyler katmak için olsun, hedeflerinize ulaşmada size yardımcı oluyoruz. 18 yaş altı kurslar ile ilgileniyorsanız, genç öğrenciler için İngilizce kursları hakkında bilgi edinin.

kaplan dil okulu

Neden Kaplan Dil Okulları’nda İngilizce Öğrenmelisiniz?

  • 80 yıllık eğitim tecrübesi
  • Amerika, İngiltere, Avustralya, Kanada, İrlanda, Yeni Zelanda'da 37 İngilizce dil okulu1
  • 50 farklı milletten gelen uluslararası öğrenci topluluğu
  • %97 öğrenci memnuniyet oranı