Dünya Dilleri Merkezi Farkıyla Proficiency Hazırlık
Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda Hazırlığı Geç. Proficiency Sınavlarına Garantili Hazırlık, Seviye Tespit ve Deneme Dersi İçin Hocalarımızla Tanışın

Beykent Üniversitesi Öğrencilerine Özel Proficiency Hazırlık Kursları

Proficiency Deneme Dersi İçin Hocalarımızla Tanışın

Beykent Üniversitesi Proficiency Kursu

Beykent Üniversitesi İngilizce yeterlik sınavına yönelik hazırlık atlama eğitimlerine katılacak olan öğrencilerimize başlıca dört dil becerisini ölçen seviye belirleme sınavı uygulamaktayız. Seviye belirleme sınavı sonrasında katılımcının dilbilgisi, reading, writing, speaking ve listening yeterliği net bir şekilde belirlenmektedir.

proficiency kurslari

Bu test sonrasında katılımcının var olan okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerisini geliştirecek programları hazırlamaktayız. Eğitim başlangıcından sonuna kadar sınav formatına yönelik teknikler öğrencilerimize aktarılmaktadır.

Beykent Üniversitesi hazırlık atlama sınavı Proficiency eğitimlerimiz konusunda uzmanlaşmış akademik başarısı tescilli öğretim üyelerimiz tarafından yürütülmektedir.

Beykent Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavının İçeriği:

Beykent Hazırlık Atlama Sınavı, dilbilgisi, okuma-anlama, dinleme-anlama ve yazılı ve/veya sözlü ifade bölümlerinden oluşmaktadır. Öğrencilerin akademik düzeyde okuma, yazma, konuşma, dinleme ve dilbilgisi becerilerini ölçen bir sınavdır.