Üniversite Öğrencileri İçin İngilizce Eğitimi, Sadece DDM Şubelerinde

DDM Farkıyla Üniversitelilere Özel İngilizce Eğitimi

Türk ve Yabancı öğretmenlerden akademik düzeyde İngilizce derslerine katılabilirsiniz.

Üniversite Öğrencileri İçin İngilizce Eğitimi

Üniversite öğrencilerinin okudukları bölümlerdeki İngilizce eğitim programlarına göre özel olarak hazırlanan İngilizce kursumuzda hafta içi veya hafta sonu programları hazırlamaktayız. Bu programlardaki dersler İngilizce okuma, yazma, konuşma ve dinleme şeklinde düzenlenmekte olup dört dil yetisinin akademik düzeyde geliştirilmesi hedeflenmektedir. Öğrenciler istekleri doğrultusunda hafta sonu ya da hafta içi programları şeklinde derslere katılabilirler.

Dünya Dilleri Merkezi Yabancı Dil Okulları olarak üniversite öğrencilerine üç farklı program seçeneği sunmaktayız. Kur programlarının yanı sıra birebir özel ders ve dil eğitimini yurtdışında almak isteyen kişilere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.

İngilizce öğrenmek için en doğru ve güvenilir metodu arıyorsanız? Dünya Dilleri Merkezi size bu yolda klavuz olmaktan onur duyar.

Dünya Dilleri Merkezi Şubelerinin detaylı kurs tarihlerini inceleyin ve size uygun olan şubenin Ön Bilgi Formundan ve şubelerin iletişim bölümünden Şubelerimizden birine yazın sorularınızı cevaplayalım.