Missing content: 'animatedblock' particle cannot be found.

Yabancı Dil Sınav Hazırlık Programları

Dünya Dilleri Merkezi olarak uluslararası ve yerel yabancı dil sınavlarına yönelik, akademik başarısı tescilli, konusunda uzmanlaşmış öğretmen kadromuz ile TOEFL, IELTS, TOEIC, GRE, GMAT, SAT, YDS, DELE, DELF, TESTDAF, CELI, CILS ve Aile Birleşimi sınavlarına yönelik eğitimlerimizle sizlere başarıyı garanti ediyoruz.

Üniversitelerin kendi bünyelerinde düzenlediği hazırlık atlama muafiyet sınavı PROFICIENCY eğitimlerimiz uzman öğretim üyelerimiz tarafından düzenlenmektedir.

Özyeğin Üniversitesi TRACE Sınavı, KOÇ Üniversitesi KUEPE Sınavı, Sabancı Üniversitesi ELAE Sınavı, Boğaziçi Üniversitesi BUEPT Sınavı, Bilgi Üniversitesi BILET Sınavı, İstanbul Şehir Üniversitesi STEP ve DBS Sınavı, Doğuş Üniversitesi DÜYES Sınavı, Yeditepe Üniversitesi Proficiency Sınavı kurslarımıza başvuru yapabilirsiniz.

İstanbul’ da Kadıköy, Bağdat Caddesi, Beşiktaş ve Ataşehir şubelerimizi arayabilir yabancı dil sınavlarına yönelik bilgi talebinde bulunabilirsiniz. DDM katılmış olacağınız yabancı dil yeterlilik sınavlarında sizlere başarılar diler.