İspanyolca C1 Seviyesi Eğitimi Hakkında Bilgi Alın

İspanyol Öğretmenler Eşliğinde Grup ve Size Özel Programlar İle C1 Seviyesi Kursu

İspanyolca C1 seviyesi eğitimlerimiz ana dili İspanyolca olan İspanyol öğretmenlerimiz tarafından akademik düzeyde okuma, yazma, konuşma ve dinleme ağırlıklı bir eğitim yöntemi şeklinde düzenlenmektedir.

B1 ve B2 Orta düzey için gerekli tüm eğitimi tamamlamış, İspanyolca dilini akademik düzeyde hatasız konuşabilen, yazabilen ve bilinçli olarak dili iyi derecede kullanabilen öğrenciler için tasarlanmıştır.

Öğrenciler C1 Seviyesinde Ne Öğrenmiş Olur?

C1 seviyesi kur sonunda öğrencilerin akademik birçok farklı konu üzerinde okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerileri gelişmiş olur. Akademik kelimeleri anlayabilir, makaleler okuyabilir, bir tez yazmaya başlayabilir, uluslararası ileri düzey İspanyolca sınavlarına katılabilir seviyeye ulaşmış olurlar.

C seviyesi İspanyolca dil bilgisini yüksek öğrenimde ileri seviyeye ulaştırmayı hedefleyen öğrenciler içindir.

Örneğin, hobilerinden bahsedebilir, açıklayıcı yorumları anlayabilir, kişisel tercihlerini anlatabilir, telefonda konuşabilir, bir fikre karşı savunma yapabilir, her yönüyle dili anlayabilir, doğrudan sanal ortamda karşılıklı konuşma yapabilir, değimleri anlamlandırabilir, bir metnin geçiş noktalarını anlayabilir, yazılı ya da sözlü bir söylem gerçekleştirebilir.